0
0

قوانین سایت ابتدایی

“سایت ابتدایی” به جهت احترام به حقوق کاربران، قوانین و سیاست های سایت را به قرار ذیل عنوان می نماید:

قوانین عمومی سایت:

۱- “سایت ابتدایی” تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

۲- کاربران به هیچ عنوان حق ویرایش و انتشار محصولات دیجیتال سایت ابتدایی را نداشته و تمامی حقوق محصولات نزد “سایت ابتدایی” محفوظ است.

۳-با نقض کنندگان قوانین مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

۴-چنانچه کاربری قوانین را نقض کند، “سایت ابتدایی” مختار است حساب کاربری فرد متخلف را مسدود کند.

قوانین امنیتی:

۱- برابر قانون مجازات اسلامی مستند به مواد ۷۲۵ و ۷۵۳ ( بندهای الف، ب و ج)، هک، نفوذ و دسترسی غیر مجاز به داده‌ها، جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.

۲- کاربر مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات ورود به پنل کاربری و همچنین مسئول جلوگیری از دسترسی دیگران به پنل شخصی خود است.

قوانین خرید:

۱- مشتری باید در درج اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل، آدرس و کد پستی) به عنوان خریدار دقت داشته باشد و از استفاده از اطلاعات نادرست و یا اطلاعات شخص ثالث اجتناب نماید.

۲- کاربر متعهد می شود از اطلاعات کارت های بانکی خود اقدام به خرید از “سایت ابتدایی” نماید. براین اساس همه مسئولیت استفاده سوء از اطلاعات کارت دیگری متوجه خود شخص خواهد بود.

۳- در صورت بروز خطا در پرداخت و کسر از موجودی حساب، مبلغ کسر شده توسط بانک عامل طی چند ساعت باز گردانی می شود.

۴- گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه برای محصولات دانلودی؛ چنانچه محتوای دوره ها و محصولات با توضیحات اعلام شده مغاریت داشت شما می‌توانید تمام وجه پرداختی خود را پس بگیرید. ما از کیفیت دوره ها و محصولاتمان مطمئن هستیم و به قول خود مبنی بر بازگشت وجه ۷ روزه عمل خواهیم کرد.

و همچنین در صورت وجود ایراد یا اشکال در محصول پستی خریداری شده، خریدار می تواند محصول را طی ۲۱ روز کاری به آدرس سایت عودت دهد.

۵- “سایت ابتدایی” وظیفه دارد وجه کالا های مرجوعی را طی ۴۸ ساعت بعد از دریافت محصول (محصولات) مرجوعی و احراز اطلاعات مشتری (احراز بند یک قوانین خرید با اطلاعات حساب) به حساب وی واریز نماید.

۶- “سایت ابتدایی” وظیفه دارد به صورت مادام العمر دسترسی به دانلود آپدیت “محصولات دانلودی” مشتریانی که “محصولات دانلودی” خریداری کرده اند را ارائه نماید.

قوانین ارسال تیکت (پشتیبانی محصولات):

۱- “سایت ابتدایی” وظیفه دارد به مشکلات و سوالات خریداران رسیدگی و حل نماید.

۲- ارسال تیکت تنها برای خریداران محصول میسر می باشد که به دلیل افزایش کیفیت پشتیبانی است.

۳- جهت پیگیری یک موضوع خاص همه پاسخ های شما و کارشناس در یک تیکت پیگیری می شود. زمانی که قصد دارید پاسخی برای کارشناس ارسال نمایید باید در همان تیکت پاسخ ارسال نمایید.

۴- زمان پاسخ دهی به تیکت ها حداکثر ۸ ساعت می باشد. توجه داشت باشید که روز های تعطیل رسمی پشتیبانی نیز تعطیل می باشد.

۵- ویدئو های آموزشی رایگان شامل پشتیبانی نمی باشند و پشتیبانی فقط برای محصولات خریداری شده است.

۶- بسیار اهمیت دارد که در استفاده از سیستم پشتیبانی تنها از حروف و زبان فارسی استفاده شود. استفاده از حروف انگلیسی برای زبان فارسی ( فینگلیش ) مطلوب نمی باشد .

۷- دقت نمایید که ارسال تیکت همانند یک نامه رسمی می باشد بنابراین از ادبیات رسمی استفاده بفرمایید.

قوانین فروشندگی در سایت ابتدایی

۱- “فروشندگان فایل های دانلودی” می بایست در یک یا چند زمینه خاص (بعد از تایید مدیریت سایت نسبت به فعالیت فروشنده) مجموعه محتوای یک دست و منظم را به “سایت ابتدایی” ارائه کند. بدیهی است اگر فروشنده توانایی تولید “محتوای الکترونیکی آموزشی” نداشته باشد نمی تواند در سایت ابتدایی فایلی را به فروش بگذارد.

۲- انتخاب نام ، درج قیمت، توضیحات کوتاه، توضیحات تکمیلی، دسته بندی ها (حداکثر ۳ مورد) و برچسب های (حداکثر ۴ مورد) محصولات توسط فروشنده انجام می شود و “سایت ابتدایی” هیچ تغییری در آنها انجام نخواهد داد مگر با هماهنگی کامل.

۳- “سایت ابتدایی” مسئولیت برقراری امنیت سایت، درگاه پرداخت و همچنین مسئولیت درج تصویر شاخص محصولات دانلودی فروشنده و نیز درج فایل های فروشندگان را در فضای امن بر عهده دارد.

۴- پشتیبانی از محصولات بر عهده فروشنده آن خواهد بود.

۵- فروشندگان محصولات را زمانی که به صورت پک ارائه خواهند داد الزاما باید ۵۰ درصد از قیمت هر جزء آن، به کاربر تخفیف بدهند.

۶- پشتیبانی و دانلود آپدیت های محصولات برای افرادی که محصول را قبلا خریداری کرده اند به صورت مادام العمر “رایگان” خواهد بود.

۷- اگر فروشنده پشتیبانی محصول (۴۸ ساعت) و یا آپدیت محصولات دانلودی (متناسب با بودجه بندی و تغییرات کتاب) را در زمان مقرر انجام ندهد ابتدا توسط “سایت ابتدایی” اخطار دریافت می کند و در صورت تکرار یا تداوم شرایط حساب فروشنده معلق خواهد شد. و در مراحل بعد امتیاز فروشندگی وی سلب و به شخص دیگری واگذار می گردد.

۸- فروشنده نمی تواند محصولات خود را فراتر از آنچه که هست معرفی و تبلیغ نماید. (محصولاتی با این ویژگی ها تایید نخواهند شد)

۹- حداقل مبلغ واریز برای هر فروشنده ۵۰۰۰۰۰ ریال می باشد.

۱۰- به ازای فروش هر فایل یا پک ۷۰ درصد آن به فروشنده پرداخت خواهد شد.

۱۱- فروشنده حق فروش محتوای مشابه دیگر فروشندگان را نخواهد داشت.