قوانین و مقررات

 

با تشکر از این که وب سایت «ابتدایی» را انتخاب کردید! سایت ابتدایی با هدف ایجاد بستری مناسب برای آموزش مقطع ابتدایی ایجاد شده است و امکان دسترسی به مطالب سایت، برای عموم افراد آزاد و بلا مانع است!

ماده۱_ این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و تمامی فعالیت های سایت تابع قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

ماده۲_ هرگونه توهین به مقامات دولتی و شخصیت‌های سیاسی و مذهبی و یا تمسخر بصورت طنز یا کاریکاتور ممنوع می‌باشد. قرار دادن لینک یا فایل تصویری مستهجن، غیراخلاقی و سیاسی ممنوع می‌باشد. مطرح کردن هر نوع مطلب در خصوص کانالهای ماهواره‌ای غیراخلاقی، کانالهای فارسی‌ زبان سیاسی و یا ضد مذهبی ممنوع می‌باشد. مطرح کردن مباحث نژاد پرستانه و یا اهانت به مذاهب، ادیان، ملیت‌ها و قومیت‌های مختلف ممنوع می‌باشد. مطرح کردن هر نوع مطلب و ارائه نرم‌افزار درخصوص هک و هک کردن و فیلتـرشکن ممنوع می‌باشد.

ماده۳_ تمامی کاربران می بایست از ایمیل معتبر برای عضویت در سایت استفاده نمایند و همچنین از کلمه عبور با امنیت بالا (۸ کاراکتر، متشکل از عدد و حروف بزرگ و کوچک)

ماده۴_ بخشی از محتواهای موجود در سایت به صورت رایگان در اختیار کاربران محترم قرار می گیرد و بخشی از محتواها با مبلغ ناچیزی به فروش میرسد. کاربران محترم برای دریافت بعضی از محتواها باید عضو سایت شوند .با خرید از سایت شما می توانید همیشه و همه جا به لینک دانلود محصول خریداری شده دسترسی داشته باشید.

ماده۵_ ایمیل و اطلاعات شخصی شما در سایت برای دیگر کاربران نمایش داده نخواهد شد و حریم شخصی شما توسط سایت ابتدایی محفوظ باقی می ماند.

ماده۶_ انتشار مطالب وب سایت فقط با نام سایت ابتدایی و قرار دادن لینک فعال مطلب در وبلاگ ها یا سایت های دیگر مجاز است.  همچنین هر گونه کپی برداری از پست های با فرمت word یا power point در تالیف کتاب یا جزوه ممنوع می باشد. فقط تکثیر در تعداد محدود و در حد دانش آموزان یک مدرسه مجاز می باشد.

ماده۷_ در صورتی که کاربران مقررات سایت را رعایت ننمایند یا به هشدارهای مدیریت در راستای فعالیت حرفه‌ای در سایت بی‌توجهی نمایند، پروفایل آنان غیرفعال یا مسدود می‌گردد.

ماده۸_ قبل از انجام خرید از سایت «ابتدایی» به توضیحات محصول توجه فرمایید و با دقت خرید را انجام دهید! در صورت بروز اشتباه در خرید، سایت ابتدایی ضامن برگشت وجه نخواهد بود.

ماده۱۰_ در صورتی که کاربران مقررات سایت را رعایت ننمایند یا به هشدارهای مدیریت در راستای فعالیت حرفه‌ای در سایت بی‌توجهی نمایند، پروفایل آنان غیرفعال یا مسدود می‌گردد.

 

تمامی حقوق نزد وب سایت «ابتدایی» محفوظ است!